Entec Solutions nově nabízí kompletní portfolio Fujitsu Technology Solutions

Počátkem října se řady distributorů Fujitsu nerozrostly pouze o DNS, ale také o Entec, dceřinou VAD firmu společnosti SWS. Entec nabízí kompletní portfolio Fujitsu, od klientů až po spravovanou infrastrukturu.

Entec Solutions nově nabízí kompletní portfolio Fujitsu Technology SolutionsEntec Solutions, dceřiná firma distributora SWS, s k 1. 10. 2016 stala distributorem kompletního portfolia produktů společnosti Fujitsu Technology Solutions. Distribuční smlouva tak rozšíří specializaci Enteku o další významnou značku v oblasti IT produktů a systémů.

Fujitsu nabízí široké portfolio produktů, řešení a služeb, od klientů až po řešení pro datacentra, spravovanou infrastrukturu nebo infrastrukturu poskytovanou jako služba. Entec se stal distributorem této značky ve stejný den jako další VAD distributor DNS.

S mateřskou společností SWS spolupracujeme již několik let a v její dceřiné firmě vidíme zajímavou příležitost k dalšímu společnému růstu a obohacení naší celkové spolupráce,“ uvedl k nové dohodě Zdeněk Pilz, generální ředitel Fujitsu Technology Solutions ČR.

Zdroj: Entec Solutions, ChannelWorld

Úvodní foto: Entec Solutions, Fujitsu

Komentáře