Entec Solutions je distributorem cloudových síťových řešení Zyxel Nebula

VAD divize společnosti SWS začne svým zákazníkům nabízet ucelenou sadu kabelových, bezdrátových a bezpečnostních řešení s jednotnou vzdálenou správnou přes cloudové rozhraní.

Entec Solutions je distributorem cloudových síťových řešení Zyxel NebulaSpolečnost Zyxel oznámila, že získala nového partnera pro distribuci svých cloudových řešení pro správu sítě Nebula. Stala se jím společnost Entec Solutions, VAD divize distributora SWS.

Rodina Nebula zahrnuje kabelová, bezdrátová a bezpečnostní zařízení a nabízí 100% cloudové síťové řešení, v rámci něhož jsou všechna zařízení centrálně řízena na dálku.

Vedle kreditového licenčního modelu, který předplatitelům usnadňuje plánování licenčních poplatků, nabízí Zyxel také flexibilní omezenou celoživotní licenci.

Poskytovatelů řízených služeb tak chce Zyxel nabídnout dlouhodobou službu, která nevyžaduje každoroční obnovu a je uživatelům k dispozici bez jakýchkoliv dalších nákladů i po výměně licencovaných zařízení.

Vnímáme Zyxel Nebula jako velmi zajímavou obchodní příležitost, [díky které] se nám otevírá možnost nabídnout trhu nové atraktivní řešení,“ uvedl šéf Entec Solutions David Takač.

Zdroj: Zyxel

Úvodní foto: Zyxel

Komentáře