EMC jmenovalo klíčové manažery EMC Information Infrastructure

Jeremy Burton, Denis Cashman a Jonathan Martin vystoupali na vyšší příčky managementu v rámci EMC.

EMC jmenovalo klíčové manažery EMC Information InfrastructureSpolečnost EMC Corporation oznámila jmenování tří vysokých manažerů společnosti EMC Information Infrastructure. Ta tvoří spolu s VMware a Pivotal tři hlavní divize obchodního modelu společnosti.

Jeremy Burton (vlevo) byl jmenován prezidentem pro produkty a marketing. Ze své pozice je zodpovědný za produktové divize Enterprise & Mid-Range Product Division, Data Protection & Availability Division, Isilon Systems Division, Emerging Technology Products Division a Information Intelligence Group.

Na starost má i marketing, technické aliance, řešení, vývoj produktů přesahujících rámec jednotlivých obchodních jednotek a také kancelář technického ředitele (CTO). Jeho nadřízeným je David Goulden, CEO společnosti.

Denis Cashman (uprostřed) byl po pětadvaceti letech na pozici finančního manažera jmenován finančním ředitelem (CFO). Nyní bude zodpovídat za všechny aspekty finančního plánování, výkaznictví, účetnictví, kontrolu, daňové účetnictví a vztahy s investory ve společnosti. Jeho nadřízeným je David Goulden.

Jonathan Martin (vpravo) byl jmenován marketingovým ředitelem (Chief Marketing Officer), čímž se rozšiřuje jeho předchozí role senior viceprezidenta pro korporátní marketing. V té působil od roku 2011 a zodpovídal za propagaci značky, kreativní marketing, reklamu, marketing na webu, v sociálních sítích a na mobilních zařízeních, online komunity, firemní akce a EMC TV.

Nově k jeho povinnostem patří komunikace, globální a partnerský marketing, manažerská briefingová centra a globální marketingové kampaně. Jeho nadřízeným je Jeremy Burton.

Zdroj: EMC
Úvodní foto: EMC

Komentáře