Elko Group je distributorem značky Lanner pro východní trhy

Dohoda platí pro Slovensko a země východní Evropy a do portfolia distributora přinese síťová řešení, vestavěná PC a platformy zejména pro průmyslová odvětví. Podle distributora tyto produkty umožní realizaci systémů v oblasti internetu věcí.

Elko Group je distributorem značky Lanner pro východní trhySpolečnost Elko Group oznámila, že rozšířila svou nabídku o produkty společnosti Lanner. Ta vyrábí síťový hardware a výpočetní platformy pro systémové integrátory, poskytovatele služeb a vývojáře aplikací v průmyslových odvětvích, dopravě nebo telekomunikacích.

Lanner dále nabízí podporu vývoje nabídkou integračních služeb napříč všemi úrovněmi, od hardwaru až po BIOS, ovladače, API, middleware nebo operační systémy. Elko bude nabízet jeho řešení v Pobaltí, Rusku, na Ukrajině, na Slovensku, ve Slovinsku a v Kazachstánu.

Lanner nabízí vestavěná PC, průmyslové komunikační platformy a PC pro dopravní prostředky. Tyto produkty umožní našim zákazníkům realizovat vize a strategie v oblasti internetu věcí,“ slibuje si od uzavření dohody šéf distribuce Elko Group Aleksandrs Orlovs.

Zdroj: Channel EMEA

Úvodní foto: Elko Group, Lanner

Komentáře