Electro World otevřel pro zákazníky první Apple Shop v tradiční retailové prodejně

Electro World, autorizovaný prodejce produktů a služeb společnosti Apple, otevřel v Praze první obchodní místo produktů Apple uvnitř své kamenné retailové prodejny.

Electro World otevřel pro zákazníky první Apple Shop v tradiční retailové prodejněSpolečnost Electro World oznámila, že po ročních přípravách ve spolupráci se společností Apple otevřela nové obchodní místo produktů Apple, tzv. Apple Shop. Jde o první takové místo uvnitř kamenné prodejny v ČR a na Slovensku.

Obchodní místo Apple Shop v prodejně Electro Worldu v pražském obchodním centru Metropole Zličít je navržené přímo společností Apple. V něm pravidelně pracují Apple konzultanti, tedy vyškolení zaměstnanci společnosti Apple.

Společnost Apple je pro nás dlouholetým partnerem. I proto jsme se rozhodli našim zákazníkům přinést do prodejny Electro World nejvyšší úroveň zákaznického zážitku a exkluzivní prostředí, které mohou znát z designových prodejen Apple Store po celém světě,“ uvedl Michal Navrátil, obchodní ředitel Electro Worldu.

Zdroj: Electro World

Úvodní foto: Electro World

Komentáře