EET Europarts rozšířilo portfolio o značky z oblasti POS a logistiky

V nabídce distributora se objevily produkty značek Aures, Opticon a SpacePole.

EET Europarts rozšířilo portfolio o značky z oblasti POS a logistikyDistributor EET Europarts rozšířil svou nabídku o několik značek vyrábějících řešení z oblastí pokladních systémů a inventarizace. Mezi „přírůstky“ jsou například produkty značek Aures, Opticon a SpacePole.

Aures se specializuje na pokladní systémy. Společnost proslula svými terminály, které se barvou a označením shodují s designem prodejny. Aures se zaměřuje na prémiová řešení a jeho produkty najdou uplatnění například ve značkových prodejnách, klenotnictvích a jinde.

Opticon se zaměřuje na oblast skenování čárových kódů a vyrábí celou škálu snímačů včetně kompaktních kapesních zařízení. Tyto nacházejí uplatnění nejen v prodeji, ale i například v logistice.

SpacePole je značka ergonomických držáků, stojanů a podstavců pro montáž terminálů, displejů a dalších zařízení na stropy, stěny, plochy či podlahy.

Produkty všech tři značek se již nacházejí v nabídce českého zastoupení EET Europarts. Kontakty na distributora najdete v jeho profilu.

Zdroj: EET Europarts, ChannelWorld

Úvodní foto: EET Europarts

Komentáře