EET Europarts nově nabízí vizuální hardwarovou platformu Aopen

V nabídce distributora přibyla hardwarová platforma pro práci s dohledovými a reklamaními systémy. Zahrnuje displeje a servery pro nahrávání, analyzování a přehrávání obsahu.

EET Europarts nově nabízí vizuální hardwarovou platformu AopenSpolečnost EET Europarts se stala celoevropským distributorem dohledových a reklamních řešení tchajwanské společnosti AOpen. V nabídce distributora se tak objeví ucelená platforma, která zahrnuje hardware pro dohledové instalace a digital signage.

AOpen sice nevyrábí samotné dohledové kamery, ale poskytne podpůrné systémy. Řada AOpen Digital Engine zahrnuje servery kombinující síťové videorekordéry s analytickými nástroji, od kompaktních modelů s pasivním chlazením až po výkonnější systémy. Systémy byly navrženy pro nepřetržitý provoz.

Servery Digital Engine lze kombinovat s dotykovými displeji typu all-in-one řady eTile, které byly podle výrobce navrženy s ohledem na design i odolnost a lze je nasadit jak v bezpečnostní centrále, tak jako reklamní displeje ve veřejných prostorech.

Reklamní i bezpečnostní stránce platformy pomáhá i její třetí součást, a sice řada Engine Core, která zahrnuje racková řešení konsolidující nástroje pro práci s médii. Tyto servery lze integrovat do běžného datacentra a zajistit tak stálou dostupnost videa.

Zdroj: EET Europarts

Úvodní foto: © Kobes - Fotolia.com

Komentáře