EET Europarts je evropským distributorem značky Airtame

Portfolio EET se rozrostlo o drobné zařízení, které umožňuje bezdrátový přenos obsahu mobilního zařízení nebo notebooku do projektoru, televize nebo monitoru, a to i do více zároveň.

EET Europarts je evropským distributorem značky AirtameSpolečnost EET Europarts se stala celoevropským distributorem produktu Airtame od stejnojmenného výrobce. Toto drobné zařízení s rozhraním HDMI je určeno k zapojení do monitoru, televize nebo projektoru. Po spárování s notebookem, telefonem nebo tabletem, které probíhá skrze aplikaci, pak umožňuje bezdrátově přenášet obsah daného zařízení na větší plochu.

Airtame je prezentováno jako primárně podnikové řešení s důrazem na podporu jakéhokoliv operačního systému, podporu duální Wi-Fi a možnost streamování obsahu na více displejů zároveň. Zařízení v sobě má spojovat podnikovou funkcionalitu s cenovou dostupností produktů typu Google Chromecast nebo Apple TV.

Airtame je velmi zajímavá dánská společnost a výjimečně inovativním produktem. Toto partnerství jsme proto uzavřeli s velkým nadšení,“ uvedl John Thomas, CEO společnosti EET Europarts.

Zařazení značky Airtame do portfolia EET podle Thomase zapadá do současné strategie distributora expandovat do segmentů digital signage a profesionálních audiovizuálních řešení.

Zdroj: EET Europarts

Úvodní foto: EET Europarts

Komentáře