Eelko Truijens nastoupil na pozici delivery director v Mainstream Technologies

Nová posila přichází z ČSOB a v rámci Mainstreamu bude zastávat nově vzniklou pozici delivery director. Společnost takto expanduje své vedení v očekávání silného růstu v následujících letech.

Eelko Truijens nastoupil na pozici delivery director v Mainstream TechnologiesSpolečnost Mainstream Technologies oznámila rozšíření svého vedení o nově otevřenou pozici delivery director. Na tento post k 1. 9. 2018 nastoupil Eelko Truijens, jehož hlavním úkolem bude zajistit kvalitu a efektivitu dodávaných projektů a rozvoj týmu.

Eelko Truijens působí v řídících pozicích již více než 17 let a do Mainstreamu přišel z ČSOB, kde během své kariéry vystřídal několik manažerských rolí a posledních sedm let zastával roli IT ředitele pro služby koncovým uživatelům.

Mainstream Technologies uvádí, že otevření nové pozice byl nezbytný krok v rámci přípravy na další růst a s tím spokojené obsazování vedoucích pozic zkušenými manažery. U Truijense oceňuje zejména jeho zkušenosti z nadnárodní společnosti.

Eelko zastřeší veškeré delivery aktivity Mainstreamu a zaujme jednu z klíčových rolí při našem plánovaném růstu v dalších dvou letech, kdy chceme zdvojnásobit objem našeho byznysu,“ vysvětlil jednatel společnosti Luboš Růta.

Zdroj: Mainstream Technologies

Úvodní foto: Mainstream Technologies

Komentáře