eD system zařazuje do portfolia produkty značky Legrand

Distributor rozšířil svou nabídku o sortiment rozvodů elektřiny a internetu či vstupních domovních systémů značky Legrand. V budoucnu plánuje portfolio rozšířit i o další produkty z oblasti chytré elektroniky a elektronistalační techniky.

eD system zařazuje do portfolia produkty značky LegrandDistributor eD system se 1. 7. 2019 dohodl na oficiální distribuci s firmou Legrand. Do portfolia eD systemu tak přibyly produkty z oblasti záložních zdrojů, vstupních systémů, inteligentní elektroinstalace či rozvody internetu této francouzské značky.

Spolupráce se značkou Legrand je zaměřena na kategorii záložních zdrojů pro domácnosti a profesionální řešení. Do budoucna chceme nabídku rozšířit i na další produkty z oblasti chytré elektroniky a elektroinstalační techniky,“ uvedl produktový manažer eD system Ondřej Fojtů.

Značka svým členstvím v České radě pro šetrné budovy podle distributora prokazuje, že její produktová nabídka bude do budoucna inovativní a zaměřená na přidanou hodnotu v oblastech úspor energií a šetrnosti k životnímu prostředí.

Z portfolia značky bych rád vyzdvihnul například kategorii jednofázových záložních zdrojů, konkrétně model KEOR SP, který slouží nejen jako záložní zdroj elektrické energie, ale může být také skvělým designovým prvkem každé kanceláře,“ dodal Fojtů.

Zdroj: eD system

Úvodní foto: © photon_photo - Fotolia.com

Komentáře