eD system zařazuje do nabídky autokamery značky Nextbase

Distributor uzavřel dohodu s britských výrobcem autokamer v průběhu léta. Smlouva je platná pro Českou republiku i Slovensko.

eD system zařazuje do nabídky autokamery značky NextbaseSpolečnost eD system oznámila, že v průběhu letních měsíců rozšířila své portfolio o produkty z kategorie autokamer, konkrétně o produkty britské značky Nextbase. K 1. 7. 2020 se zástupci společností dohodly na partnerství pro slovenský a český trh.

Zákazníci na obou trzích nyní mohou na e-shopu distributora vybírat ze širokého sortimentu kamer do auta včetně příslušenství. Distributor dodává, že Nextbase je jednou z nejprodávanějších značek autokamer na světě.

Spolupráce se značkou Nextbase vypadá velmi nadějně a mám z ní opravdu radost. Produkty značky patří k nejlepším na trhu především díky tomu, že společnost nešetří na vývoji,“ vyjádřil se ke spolupráci Václav Sedmík, produktový manažer eD.

Autokamery jsou například vybaveny vlastní aplikací App MyNextbase a řadou dalších funkcí. Navíc disponují vlastním softwarem, díky kterému je možné napřímo provádět střih a úpravu videí. Ty pak mohou uživatelé sdílet například na sociálních sítích.

Zdroj: eD system

Úvodní foto: eD system

Komentáře