eD system zařadil do nabídky chytré domácí osvětlení Philips Hue

V nabídce distributora eD system nově najdou čeští i slovenští zákazníci portfolio produktů značky Philips Hue. Zahrnuje jak světelné zdroje, jako jsou LED žárovky, LED pásky či chytré ovládací prvky, tak celá svítidla.

eD system zařadil do nabídky chytré domácí osvětlení Philips HueDistributor eD system rozšířil své portfolio o produkty značky Philips Hue, která přináší na trh systém bezdrátového domácího osvětlení. Výrobcem produktů Philips Hue je společnost Signify, dříve Philips Lighting.

Systém Philips Hue dle distributora umožňuje ovládat barvu i intenzitu osvětlení v interiéru bezdrátově ze smartphonu či tabletu. Vybírat lze z 16 milionů barev a pomocí aplikace Philips Hue pro systémy iOS a Android je možné osvětlení v bytě ovládat i na dálku.

V nabídce eD system nyní čeští i slovenští zákazníci najdou širokou nabídku produktů značky Philips Hue, mezi které patří jak světelné zdroje, jako jsou LED žárovky, LED pásky či chytré ovládací prvky, ale i celá svítidla vyznačující se elegantním designem.

Naše nabídka obsahuje kromě samotných světelných zdrojů a celých svítidel také tzv. Starter kity – Hue White, Hue White Ambience a Hue White and Color Ambience,“ upřesnil Anton Husovský, produktový manažer eD system.

Kontakt na Antona Husovského, který má značku Philips Hue na starosti, najdete v profilu distributora po přihlášení do systému.

Zdroj: eD system

Úvodní foto: eD system

Komentáře