eD system vyhlášen slovenským distributorem roku značky Canon

Vedle ceny pro distributora s největším obratem v rámci SR eD system pomyslně převzal i uznání pro nejlepšího distributora v oblasti periferií za rok 2020 pro Českou a Slovenskou republiku.

eD system vyhlášen slovenským distributorem roku značky CanonSpolečnost eD system oznámila, že 18. 2. 2021 symbolicky převzala plaketu za nejlepšího distributora roku na Slovensku a zároveň za nejlepšího distributora periferií pro český i slovenský trh od společnosti Canon.

V průběhu pravidelného kvartálního setkání značka Canon připravila ohlédnutí za loňským rokem, jeho celkové zhodnocení a zároveň také odhalila vize pro rok 2021.

Setkání se zúčastnilo celé vedení společnosti Canon, včetně Petra Kouby (partner manager distribution channel), který jednotlivá ocenění symbolicky předal zúčastněným partnerům.

eD system získalo ocenění „Nejlepší distributor v oblasti periferií za rok 2020 pro Českou a Slovenskou republiku“ a také uznání pro distributora s největším obratem v rámci Slovenské republiky.

Distributor nezískal cenu Canonu poprvé – ocenění za největší obrat v České republice a na Slovensku přebíral v letech 2019, 2017, 2015 a 2014.

V předchozích letech se také stal největším distributorem periférií Canon za rok 2018 a 2017 v ČR i SR a největším distributorem fotoproduktů Canon v ČR za rok 2013.

Zdroj: eD system

Úvodní foto: © Boca - Fotolia.com

Komentáře