eD system uspořádal další setkání eD Profi, opět v online formě

Účastníci v průběhu osmihodinového vysílání vyslechli třináct odborných přednášek a na stránkách edprofionline.cz získali přístup také do výstavního sálu s jedenácti virtuálními stánky.

eD system uspořádal další setkání eD Profi, opět v online forměSpolečnost eD system pro své partnery uspořádala ve středu 2. 6. 2021 další online konferenci. Setkání prodejců IT z Česka a Slovenska eD Profi se podle distributora zúčastnilo patnáct světových IT značek a navštívily jej téměř čtyři stovky účastníků.

Organizátoři z řad distributora eD system pro diváky připravili plně virtuální prostředí zahrnující výstavní sál s virtuálními stánky, živé osmihodinové vysílání, řadu anket a soutěžních kvízů i dostatek prostoru pro interakci.

Jmenovitě se jednalo například o ukázky produktů konkrétních značek s odkazy na český i slovenský eD Shop, možnost přímého chatu na vybraných stáncích, soutěžní ankety na jednotlivých stáncích, technická vylepšení platformy či plná responze stránek,“ upřesnila organizátorka akce Martina Brauner.

Vhledem k nabitému programu se tentokrát návštěvníci dočkali oficiálního spuštění stránek o den dříve. Díky dřívějšímu zpřístupnění platformy získali dostatek času na to, aby si mohli v klidu projít veškerý připravený obsah, výstavní stánky zapojených značek nebo kompletní program konference.

Nabitý program na všech frontách

Celým dnem diváky již tradičně provedla moderátorka Hanka Koutná, která v devět hodin ráno přivítala diváky ve společnosti marketingového ředitele eD systemu Šimona Churého a slovenského obchodního ředitele Patrika Kajúcha.

Pro návštěvníky bylo připraveno osmihodinové vysílání v rámci kterého zaznělo přesně třináct odborných přednášek. Živě na kameru vystoupili zástupci značek Acer, Canon, Intel, Samsung, Samsung Smart Signage, Lenovo a Legrand.

Ze svých domovů či kanceláří se pak na dálku připojily značky Sharp/NEC, REMA, Verbatim a Western Digital. V průběhu přednášek Intel, Legrand a Lenovo diváci mohli zhlédnout také živou ukázku produktů ze speciálního showroomu.

Zažít tak mohli veřejnou premiéru novinky Lenovo X1 Titanium Yoga a prohlédnout si minipočítač Intel NUC nebo novinky ze stáje chytrých zařízení Legrand. Návštěvníci zároveň dostali možnost po celý den pokládat vybraným značkám dotazy skrze aplikaci Slido.

Prošvihli jste akci? Nevadí

I tentokrát byla pro návštěvníky připravena také speciální přednáška. Té se ujali obchodní ředitel eD system Tomáš Jungmann a ředitel nákupu Jan Novák, aby společně představili služby eD DaaS a eD SaaS, které distributor nově nabízí svým partnerům.

V rámci 25 minut přiblížili podstatu služby, tedy pronájem IT zařízení a softwaru jako služby, vysvětlili výhody pro prodejce i koncové zákazníky a vše přiblížili na konkrétních modelových ukázkách.

Již tradičně byla pro diváky připravena také řada příležitostí vyhrát ceny, a to prostřednictvím dvou soutěžních kvízů nebo anket přímo na stáncích. Veškerý obsah setkání navíc zůstane po dobu jednoho měsíce dostupný na webové stránce edprofionline.cz.

Počet diváků v den akce překonal hranici pěti stovek. Právě díky dostupným záznamům a nadále platformě edprofionline.cz však organizátoři očekávají další nárůst návštěvníků.

Dle zkušeností z předešlých online akcí očekáváme přibližně zdvojnásobení návštěv stránek i zhlédnutí přednášek. Například u předešlé konference eD Expo jsme se dostali na téměř tři tisíce zhlédnutí. Celkové číslo pro eD Profi by se tak mohlo přehoupnout nad tisícovku,“ předpověděla Brauner.

Zdroj: eD system
Úvodní foto: eD Profi

Komentáře