eD system Slovakia přebírá značku LYNX od své české sestry

Značka Digipro PC se od počátku podzimu změní na oLYNX, ponese totožné logo jako značka LYNX české pobočky distributora a nabídne podobné portfolio.

eD system Slovakia přebírá značku LYNX od své české sestrySpolečnost eD system Slovakia oznámila rebranding své řady osobních počítačů Digipro PC. Nově se tato značka bude nazývat oLYNX a pokud vám její jméno a logo nápadně připomínají řadu LYNX od sesterského eD system Czech, není divu.

Změna pravděpodobně souvisí s tendencí nastolit užší spolupráci a provázání byznysu české a slovenské pobočky distributora. Zřemě nebudeme daleko od pravdy, když řekneme, že slovenská sestra v zásadě přebírá značku od té české.

Podobnosti totiž nekončí u názvu. Značka oLYNX se během podzimu chystá uvést například řadu herních sestav Grunex vyvinutých ve spolupráci s portálem Grunex.com, se kterým český LYNX spolupracuje již léta.

Součástí nabídky budou i základní řady herních a kancelářských sestav, zakázkových sestav podle přání zákazníka a portfolio kabelů a zdrojů.

Zdroj: eD system Slovakia
Úvodní foto: eD' system Slovakia

Komentáře