eD system rozšiřuje portfolio o značky Neno, Evorei a Xblitz

Distributor obohatil svou kategorii non IT produktů o zhruba osmdesát produktů spotřební elektroniky, audio příslušenství a péče o dítě. eD system je aktuálně jediným distributorem produktů Neno, Evorei a Xblitz pro český a slovenský trh.

eD system rozšiřuje portfolio o značky Neno, Evorei a XblitzSpolečnost eD system oznámila, že do své nabídka zařadila produkty značek Neno, Evorei a Xblitz spadajících pod firmu KGK Trade. Na oficiální distribuci se společnosti dohodly začátkem roku 2021.

V kategorii non IT produktů distributora přibylo téměř osm desítek produktů výše uvedených značek. Zákazníci na českém i slovenském trhu tak nyní mohou vybírat z širokého sortimentu spotřební a chytré elektroniky, péče o tělo nebo péče o dítě.

KGK Trade pod sebou sdružuje několik značek, v našem portfoliu se aktuálně nachází Evorei, Neno a Xblitz. V tuto chvíli jsme jejich jediným distributorem pro český a slovenský trh,“ upřesnila rozsah spolupráce produktová manažerka eD Petra Kafoňková.

Značka Evorei přináší na trh produkty z kategorií spotřební elektroniky, doplňků pro domácnost a péče o tělo. Sortiment spotřební a chytré elektroniky, audio příslušenství nebo kamer pak rozšířila značka Xblitz.

V sortimentu značky Neno pak zákazníci najdou produkty z kategorie péče o dítě, jako jsou chůvičky, odsávačky, dětské zubní kartáčky, nebulizéry a další.

Zdroj: eD system

Úvodní foto: © photon_photo - Fotolia.com

Komentáře