eD system rozšiřuje portfolio o zámky značky Smartkeeper

Společnost Smartkeeper přichází na trh s bezpečnostními záslepkami počítačových portů řady Essential, která cílí na maloobchod.

eD system rozšiřuje portfolio o zámky značky SmartkeeperSpolečnost eD system oznámila, že její nabídka se v únoru rozrostla o značku Smartkeeper, která se zaměřuje na zabezpečení portů počítačů a notebooků.

Produkty Smartkeeper fungují jako takzvané záslepky či zámky portů. Využívají se tehdy, když majitel nebo provozovatel daného notebooku či počítače nechce, aby porty těchto zařízení byly využívány,“ vysvětluje produktový manažer Dominik Rykala.

Zámky portu a jejich klíče jsou k dispozici v několika barevných variantách, vyráběny jsou například v oranžové, modré či zelené barvě. Zámek dané barvy pak lze vždy odemknou jen stejně barevným klíčem.

Bezpečnostní záslepky Smartkeeper doposud vyráběl jen pro zákazníky na míru, a to pod značkou Smartkeeper Professional, která nabízí unikátní vzor klíče pro každého zákazníka. Nyní výrobce přišel na trh s produktovou řadou Essential, která cílí na maloobchod.

Produktovým manažerem značky Smartkeeper je v eD systemu již zmiňovaný Dominik Rykala. Kontakt na něj naleznete v profilu distributora po přihlášení do systému.

Zdroj: eD system

Úvodní foto: © photon_photo - Fotolia.com

Komentáře