eD system rozšiřuje portfolio o příslušenství značky COTEetCI

Distributor v září 2020 zařadil do své nabídky příslušenství pro Apple, jako například ochranná skla a kryty pro Apple Watch či kožené obaly pro MacBook.

eD system rozšiřuje portfolio o příslušenství značky COTEetCISpolečnost eD system oznámila, že v září 2020 získala do oficiální distribuce příslušenství značky COTEetCI. Distribuční smlouva je platná pro český, slovenský a polský trh.

Do nabídky distributora tak přibylo přes 120 produktových novinek z kategorie příslušenství pro zařízení značky Apple. Jedná se například o řemínky pro Apple Watch, ochranná skla na fotoaparáty modelů iPhone 11 a 12 či bezdrátové nabíječky Watch.

COTEetCI v poslední době raketově roste, nabízí skvělé zpracování svých produktů a její portfolio se rozrůstá o čím dál více zajímavých produktů,“ doplňuje Lukáš Kosinský z firmy Paybill, se kterou eD system na distribuci spolupracuje.

Produktovým manažerem značky COTEetCI je v eD systemu Lukáš Keclík. Kontakt na něj naleznete v profilu distributora po přihlášení do systému.

Zdroj: eD system

Úvodní foto: eD system

Komentáře