eD system rozšiřuje portfolio o e-čtečky a ochranné obaly PocketBook

Společnost získala elektronické čtečky a ochranné obaly značky PocketBook do oficiální distribuce pro český a slovenský trh od 1. 6. 2020.

eD system rozšiřuje portfolio o e-čtečky a ochranné obaly PocketBookSpolečnost eD system oznámila, že 1. 6. 2020 získala do oficiální distribuce pro český a slovenský trh značku PocketBook. Své portfolio tak rozšířila o elektronické čtečky s e-inkoustových displejem a ochranné obaly pro tyto produkty.

Jsme si jisti, že díky odbornosti našeho nového partnera bude PocketBook pro všechny vášnivé fanoušky čtení v České republice a na Slovensku ještě dostupnější,“ poznamenal Maxim Zhelezniak, vedoucí rozvoje podnikání značky ve střední a východní Evropě.

Značka PocketBook se sídlem ve švýcarském Luganu byla založena v roce 2007 a její produkty se prodávají v 35 zemích. Na českém a slovenském trhu působí téměř deset let, získala například ocenění Produkt roku 2019.

Produktovým manažerem Pocketbooku v eD system je Vojtěch Urban. Kontakt něj najdete v profilu distributora po přihlášení do systému.

Zdroj: eD system

Úvodní foto: © photon_photo - Fotolia.com

Komentáře