eD system rozšiřuje nabídku o chytré produkty české značky Tesla

Distribuční smlouva, platná pro ČR, SR a Polsko, zahrnuje vedle IP kamer i čističky vzduchu či chytré produkty pro domácí mazlíčky.

eD system rozšiřuje nabídku o chytré produkty české značky TeslaSpolečnost eD system oznámila, že v březnu 2021 získala kontrakt na oficiální distribuci značky Tesla. Portfolio distributora se tak rozšířilo o IP kamery, chytré produkty pro domácí mazlíčky a čističky vzduchu této české společnosti.

Sortiment postupně rozšíříme. Velmi brzy očekáváme naskladnění bezpečnostních senzorů, zásuvek nebo chytrých zámků a do konce roku očekáváme ekosystém více než 100 produktů,“ uvádí produktový manažer Petr Dospiva, který má značku v eD na starost.

Novinku eD nabízí pro zákazníky v Česku, na Slovensku i v Polsku. „Tesla Smart má však daleko větší, celoevropské ambice. Aktuální alokace aplikace je kromě tří zmíněných zemí i pro Maďarsko, Slovinsko, Chorvatsko, Německo, Rakousko nebo Británii,“ dodává Dospiva.

Kontakt na Petra Dospivu, produktového manažera značky Tesla v eD systemu, naleznete v profilu distributora po přihlášení do systému.

Zdroj: eD system

Úvodní foto: Sasint @ stock.adobe.com

Komentáře