eD system rozšířil oficiální distribuci Brother i na Slovensko

eD system získal oficiální distribuci této značky již dříve v České republice. Nově se distribuční partnerství rozšířilo i na Slovensko, kde se nabídka distributora rozrostla o více než 500 položek značky Brother.

eD system rozšířil oficiální distribuci Brother i na SlovenskoSpolečnost eD system oznámila, že s platností od 1. 4. 2020 se stala oficiálním distributorem produktů značky Brother na Slovensku. Nabídka distributora se tak rozrostla o více než 500 produktů a zařízení pro informační a komunikační technologii.

Zákazníci mohou vybírat například z tiskáren, multifunkčních zařízení, skenerů, ale i originálního spotřebního materiálu a příslušenství k těmto produktům,“ uvedl marketingový specialista značky Brother Michal Hrbek.

Podle produktové manažerky značky Brother Janky Hatalové zákazníky zaujmou též barevné multifunkční bezdrátové tiskárny s nízkonákladovým doplňováním inkoustů, které jdou vhodnou volbou do domácností či malých kanceláří.

eD system získal oficiální distribuci této značky již dříve v České republice. Po úspěšné spolupráci na tamním trhu se společnosti dohodly na stejném partnerství i na Slovensku. Japonská firma Brother na evropském trhu působí přes půl století.

Zdroj: eD system

Úvodní foto: eD' system Czech, Brother

Komentáře