eD system představil novou podobu svého webu, cílí s ní na potenciální partnery

Nedávné změny loga a názvu společnosti a její expanze do oblastí ležících mimo tradiční segment IT vedly distributora k vytvoření nové verze webových stránek, které jej mají představit širšímu publiku.

eD system představil novou podobu svého webu, cílí s ní na potenciální partnerySpolečnost eD system se pochlubila novou verzí svých webových stránek, které jsou dostupné na původní adrese www.edsystem.cz. Nový web má čtyři jazykové verze a cílí zejména na potenciální zákazníky, partnery a spolupracovníky distributora.

[Web] cílí především na ty, kteří eD system neznají a klade si za cíl představit naši společnost, sortiment a klíčové služby,“ uvedl ředitel marketingu eD system Daniel Vondráček s tím, že prezentace zároveň reflektuje nedávné změny v identitě společnosti.

Potřeba vychází mimo jiné i z rozšiřování našich aktivit mimo náš tradiční IT segment do oblasti spotřební elektroniky, domácí techniky nebo hobby náčiní. V této oblasti není povědomí o značce eD system natolik vysoké jako v segmentu IT produktů,“ dodal výkonný ředitel společnosti Petr Slouka.

Kromě české verze webu byla připravena také slovenská, polská a anglická mutace. Slovenský web z technických důvodů momentálně běží na doméně 2018.edsystem.sk. Na hlavní doménu edsystem.sk se přesune k 15. 7. 2018

Zdroj: eD system

Úvodní foto: eD system

Komentáře