eD system novým distributorem desek ASRock

Společnosti eD system Czech a eD system Slovakia se staly od 1. 8. 2014 distributorem základních desek značky ASRock.

eD system novým distributorem desek ASRockV nabídce broadline distributorů, společností eD system Czech a eD system Slovakia, můžete v rámci autorizované distribuce nakupovat základní desky značky ASRock. Česká pobočka o tom informovala v oznámení.

ASRock nabízí motherboardy pro procesory Intel (včetně mini-ITX a onboard řad) a AMD. V portfoliu ASRocku naleznete desky od mainstreamových uživatelů po nadšence a DIY segment, přičemž výrobce oslovuje zákazníky především zajímavou cenou.

V květnu letošního roku získala základní deska ASRock Fatal1ty Z97X Killer na ICT veletrhu Computex Taipei ocenění „Best Choice Award“.  

Společnost ASRock vznikla v roce 2002 vyčleněním se z firmy Asus, resp. AsusTek (kořeny prozrazuje podobný logotyp). Celosvětově je třetím největším výrobcem základních desek a od svého založení usiluje o výrobu produktů v ekologickém konceptu.

Pro více informací mohou čeští reselleři kontaktovat produktového manažera značky Tomáše Doležela. Kontakt na něj naleznete v profilu eD systemu (pouze pro přihlášené uživatele).

Slovenští partneři se mohou v eD system Slovakia obracet na Michala Brusnického.

Zdroj: eD system Czech, ChannelWorld

Úvodní foto: eD system Czech, ASRock

Komentáře