eD system nově nabízí tři řady fotoaparátů a kamer značky Kodak

V nabídce distributora přibyly tři série produktů od legendární značky, které zahrnují malé kompakty, pokročilejší fotoaparáty i akční modely ze segmentu 360°/VR kamer.

eD system nově nabízí tři řady fotoaparátů a kamer značky KodakSpolečnost eD system Czech posílila navýšila svou nabídku v oblasti fototechniky o značku Kodak. Nově nabízené produkty mají oslovit jak náročné uživatele a nadšence, tak ty, kteří fotografují a natáčejí videa jen příležitostně.

Distributor nově nabízí tři produktové řady - Friendly Zoom, Astro Zoom a SP360. První zahrnuje rozměrově malé kompaktní fotoaparáty pro příležitostné uživatele, zatímco druhá nabízí fotoaparáty, které mají nadprůměrný rozsah optického přiblížení a jsou inspirovány segmentem DSLR modelů.

Třetí řada SP360 pak zahrnuje digitální akční kamery s certifikací IP65 ze stále populárnějšího segmentu 360°/VR kamer. Kamery jsou nabízeny v setech s různým příslušenstvím a nabízejí video až ve 4K rozlišení.

Produktovým manažerem pro značku Kodak je Vojtěch Urban. Kontakt na něj najdete v profilu distributora po přihlášení do systému.

Zdroj: eD system Czech

Úvodní foto: eD' system Czech

Komentáře