eD system nově nabízí ochranné produkty slovenské značky Humidef

Humidef vyrábí produkty na ochranu mobilů, tabletů, fotoaparátů a dalších zařízení před korozí a oxidací. V eD systemu jsou produkty k dispozici pro zákazníky v Česku, na Slovensku a v Polsku.

eD system nově nabízí ochranné produkty slovenské značky HumidefSpolečnost eD system je od prosince 2020 exkluzivním distributorem slovenské značky Humidef. Ta se specializuje na ochranu elektroniky a techniky před korozí a oxidací. Smlouva platí pro Českou republiku, Slovensko a Polsko.

V eD SHOPu přibyly dva základní produkty Humidef, a to v různých velikostech balení. Prvním je ochranný čip, který vytváří ochranu zařízení a techniky před korozí a atmosférickou vlhkostí. Druhým je záchranný balíček, který slouží jako první pomoc při poškození vodou jakéhokoli elektronického či kovového zařízení.

Společnost Humidef je mladá inovativně-technologická firma z východního Slovenska, která uvedla své produkty na trh v roce 2019. Pro výrobu svých produktů firma používá vlastní technologii.

Jejím principem je pohlcování vlhkosti a vody z okolí s cílem dostat relativní vlhkost prostředí pod 40 procent. V ten moment již nejsou podmínky pro tvorbu koroze. Tam, kde to není možné, vytváříme řešení, které účinky těchto vlivů minimalizují,“ vysvětluje Dávid Zemčák, obchodní zástupce z firmy Humidef.

Produktovým manažerem pro značku Humidef je v eD systemu Daniel Sojka. Kontakt na něj naleznete v profilu distributora po přihlášení do systému.

Zdroj: eD system

Úvodní foto: eD system

Komentáře