eD system je subdistributorem odolných telefonů Oukitel

Společnost Oukitel vyrábí odolné mobily s vyšší kapacitou baterie a vojenskou certifikací. Distributor eD system je nyní nabízí zákazníkům ve třech zemích střední Evropy.

eD system je subdistributorem odolných telefonů OukitelSpolečnost eD system oznámila, že rozšířila své portfolio o značku Oukitel. Její mobily nyní nabízí zákazníkům v České republice, na Slovensku i v Polsku. Jedná se o subdistribuční dohodu se společností Intelek, jež má na Oukitel exkluzivní kontrakt.

Oukitel se zaměřuje především na výrobu odolných mobilních telefonů s vyšší kapacitou baterie, vojenskou certifikací MIL-STD-810G a krytím IP68/IP69K. Zároveň dle distributora nabízí i cenově dostupné modely.

Společnosti Oukitel byla založena v roce 2007 a v současnosti má více než tisíc zaměstnanců. Jak uvádí na svém webu, u odolných telefonů i smartphonů vždy dbá na to, aby byly výkonné, rychlé, designově zajímavé a spolehlivé.

Produktovým manažerem značky Oukitel je v eD systemu Lukáš Keclík. Kontakt na něj naleznete v profilu distributora po přihlášení do systému.

Zdroj: eD system

Úvodní foto: eD system

Komentáře