eD system je subdistributorem nanoproduktů české značky Alori

Nabídka distributora pro české, slovenské a polské zákazníky se rozšířila o čisticí prostředky vhodné zejména na ošetření elektroniky. Produkty lze však využít i jako čističe do auta či k čištění brýlí.

eD system je subdistributorem nanoproduktů české značky AloriSpolečnost eD system oznámila, že v lednu rozšířila své portfolio o značku Alori, která se zabývá čisticími prostředky a pomůckami na bázi nanotechnologie. Distribuční smlouva je platná pro Českou republiku, Slovensko i Polsko.

Nabídka zahrnuje čisticí prostředky vhodné nejen pro elektroniku, ale i na textil, kůži, sklo a dřevo nebo čističe do auta, koupelen, kuchyní či na zahradu. Produkty lze tedy použít i k čištění brýlí či šperků.

Tyto produkty doporučujeme nabízet koncovým zákazníkům jako doplňkový sortiment například k produktům s displeji, jako jsou mobilní telefony, tablety, notebooky a mnoho dalšího,“ uvedl produktový manažer značky Daniel Sojka.

Dodal, že čističe zároveň ošetřené materiály chrání před opotřebováním, UV zářením, vodním kamenem i dalšími nepříznivými vlivy a žádný z přípravků neobsahuje parabeny nebo fosfáty.

Produktovým manažerem značky Alori je v eD systemu již zmiňovaný Daniel Sojka. Kontakt na něj naleznete v profilu distributora po přihlášení do systému.

Zdroj: eD system

Úvodní foto: © photon_photo - Fotolia.com

Komentáře