eD system je opět nejlepším distributorem spotřebního materiálu Verbatim

Distributor byl oceňen na akci Verbatim Business Summit pořádané v Budapešti. eD system obhájil prvenství z přechozího roku, kdy se stal nejlepším distributorem spotřebního materiálu Verbatimu pro východní Evropu.

eD system je opět nejlepším distributorem spotřebního materiálu VerbatimIT distributor eD system převzal cenu pro nejlepšího distributora spotřebního materiálu pro východní Evropu od společnosti Verbatim. Vyhlášení proběhlo v rámci akce Verbatim Business Summit v maďarské Budapešti.

Summit spojený s předáváním cen nejlepším partnerům byl letos výjimečný z důvodu oslav 50 let existence společnosti Verbatim. Značka při této příležitosti ocenila nejlepší partnery za uplynulý fiskální rok 2018.

Distributor eD system získal ocenění Best Performance Accessories Fiscal Year 2018, kdy se mu podařilo prodat největší objem příslušenství k IT, a obhájit tím své prvenství z předchozího roku.

Produktový manažer značky Verbatim pro eD system Tomáš Zapletal převzal cenu z rukou nově jmenovaného prezidenta společnosti pro východní Evropu Cliva Albertse a obchodní ředitelky pro Evropu Dany Kaparové.

Společnost Verbatim je našim partnerem již více než 15 let a já osobně mám komoditu na starosti přibližně 10 let. Ocenění jsme od společnosti přebírali také v minulém roce a mám velkou radost, že jsme prvenství udrželi i letos,“ uvedl Zapletal.

Zdroj: eD system

Úvodní foto: © Boca - Fotolia.com

Komentáře