eD system je oficiálním distributorem značky Synology v České republice

Distributor od 1. 4. nabízí lepší cenové podmínky, partnerský program Synology, projektovou podporu, pomoc s výběrem zařízení či rychlejší vyřízení případných reklamací.

eD system je oficiálním distributorem značky Synology v České republiceSpolečnost eD system oznámila, že s platností od 1. 4. 2020 se stala oficiálním distributorem produktů značky Synology pro český trh. Distributor již dříve získal oficiální distribuci na Slovensku.

Značka se soustředí na zálohy dat, kompletní správu firemních dat a komunikace, dohledy kamer, příslušenství a doplňkové routery,“ přiblížil nabídku produktový manažer značky Synology Jaromír Červený.

Jednou z produktových novinek značky je například Synology DiskStation DS220j – podle Červeného aktuálně nejprodávanější dvoušachtové zařízení NAS.

Díky této spolupráci můžeme našim zákazníkům nabídnout lepší cenové podmínky, a to včetně partnerského programu Synology, projektové podpory, pomoci s výběrem zařízení a také rychlejší vyřízení případných reklamací,“ dodala Katarína Mišíková, která se v eD stará o marketing značky Synology.   

Zdroj: eD system

Úvodní foto: © photon_photo - Fotolia.com

Komentáře