eD system je oficiálním distributorem značky Lenovo pro český a slovenský trh

Rozšíření statusu autorizovaného distributora Lenova vedle Slovenska také pro Českou republiku je výsledkem více než pětileté spolupráce na subdistribuční úrovni.

eD system je oficiálním distributorem značky Lenovo pro český a slovenský trhDistributor eD system oznámil, že k 1. 7. 2019 získal oficiální zastoupení pro distribuci značky Lenovo v České republice a pokračuje v oficiální distribuci také na Slovensku.

Ke stvrzení autorizovaného distribučního kontraktu došlo po více než pětileté spolupráci na subdistribuční úrovni. Spotřebitelé mohou u eD systemu nakupovat více než 600 produktů z portfolia Lenovo commercial.

Dále mohou využívat výhody plynoucí z autorizovaného distribučního kontraktu, mezi něž patří širší produktová nabídka, lepší skladová dostupnost či maximální prodejní podpora zajišťovaná týmem specializujícím se na značku Lenovo.

Rozšíření statusu autorizovaného distributora Lenovo vnímáme jako potvrzení stability naší dlouhodobé spolupráce a zároveň i jako skutečnou poctu od jedné z předních světových IT společností,“ uvedl Petr Slouka, výkonný ředitel eD systemu.

O distribuční kontrakt jsme usilovali hned od začátku spolupráce,“ řekl Jan Nábělek, manažer týmu Lenovo a skupiny nákupu v eD system. „Za úspěchem stojí především správná skladba produktové nabídky a zaměření obchodního teamu na menší a střední firmy.“

O značku Lenovo se ve společnosti eD system stará tým odborníků, který se brzy dočká výrazného rozšíření. Za skvělými prodejními čísly pak stojí téměř padesátka obchodníků z českých poboček společnosti eD system.

Zdroj: eD system

Úvodní foto: eD system

Komentáře