eD system je oficiálním distributorem vizualizérů Ipevo

Vizualizéry značky Ipevo distributor již nabízí na svém portálu. Distribuční smlouva je platná pro Českou republiku, Slovensko a Polsko.

eD system je oficiálním distributorem vizualizérů IpevoSpolečnost eD system oznámila, že rozšířila svou nabídku o produkty z kategorie dokumentových webkamer značky Ipevo. Na oficiální distribuci se společnosti dohodly k prvnímu srpnovému dni pro český, slovenský i polský trh.

Na eD shopu již v tuto chvíli zákazníci najdou kompletní nabídku vizualizérů této značky. Vizualizéry umožňují sdílet dokumenty a texty na dálku, své využití proto podle distributora najdou v byznysu, při konferencích i vzdálené školní výuce.

Ipevo je úspěšná a žádaná značka z USA, která na tamním trhu dokumentových webkamer dosahuje více než 75% podílu. Aktuálně se její produkty dostávají také na Evropský trh a jsme moc rádi, že je můžeme nabízet mezi prvními,“ říká Dominik Rykala z eDčka.

Produktovým manažerem značky Ipevo v eD systemu je výše zmíněný Dominik Rykala; kontakt na něj naleznete v profilu distributora po přihlášení do systému.

Zdroj: eD system

Úvodní foto: © photon_photo - Fotolia.com

Komentáře