eD system je oficiálním distributorem odolných mobilních zařízení RugGear

V nabídce distributora eD system se objevily odolné telefony a tablety do drsných pracovních prostředí. Dohoda platí pro ČR, SR i Polsko a eD system dodává, že je jediným distributorem značky RugGear na těchto trzích.

eD system je oficiálním distributorem odolných mobilních zařízení RugGearSpolečnost eD system oznámila, že se stala oficiálním distributorem značky RugGear a jejích odolných mobilních zařízení. Tyto produkty jsou od září 2018 k dispozici všem zákazníkům distributora na českém, slovenském i polském trhu.

Značka RugGear na trhu působí již více než 10 let a vyvíjí produkty určené do těch nejnáročnějších podmínek. Její telefony i tablety jsou odolné proti pádům, vodě i prachu a mají tak představovat ideální „parťáky“ do drsných pracovních prostředí.

Sortiment zahrnuje klasické tlačítkové telefony, tlačítkové telefony s Androidem i plnohodnotné chytré telefony. Distributor dodává, že RugGear doposud směřoval své aktivity do podnikového segmentu, nyní však rozšiřuje své působení i na koncové zákazníky.

eD systém dodává, že je jediným oficiálním distributorem RugGear na místních trzích. Více informací k této značce vám poskytne produktový manažer Tomáš Glomb, který ji má na starost. Kontakt najdete v profilu distributora po přihlášení do systému.

Zdroj: eD system

Úvodní foto: eD system

Komentáře