eD system je oficiálním distributorem Hitachi-LG Data Storage pro ČR a SR

Od dubna najdou zákazníci společnosti eD system v nabídce kompletní sortiment značky Hitachi-LG Data Storage. Produktové portfolio zahrnuje optické mechaniky, DVD i Blu-ray disky a bezdrátové nabíječky pro chytré telefony.

eD system je oficiálním distributorem Hitachi-LG Data Storage pro ČR a SRDistributor eD system oznámil, že v dubnu rozšířil své portfolio o kompletní IT sortiment výrobce optických diskových jednotek, společnosti Hitachi-LG Data Storage. Dle svých slov se stal prvním distributorem, jež produkty této značky v ČR a SR nabízí.

Nabídka Hitachi zahrnuje optické mechaniky, DVD i Blu-ray disky a bezdrátové nabíječky pro chytré telefony. Produkty technologické značky se sídly v Tokiu a Soulu najdou čeští i slovenští zákazníci na eD shopu od 1. 4. 2019.

Ve spolupráci se společností Hitachi-LG Data Storage vidíme zajímavou příležitost v doplnění našeho portfolia o známé produkty, které byly dříve dodávány pouze pod značkou LG,“ uvedl manažer skupiny nákupu a produktový manažer značky Michal Útrata.

Jsme velice rádi, že jsme se stali prvním oficiálním distributorem značky pro český a slovenský trh,“ dodal.

Zdroj: eD system

Úvodní foto: eD system

Komentáře