eD system je nejlepším distributorem periferií Canon na českém a slovenském trhu

Společnost eD system byla opět jmenována nejlepším distributorem Canonu na českém a slovenském trhu v kategorii periferií. Letos si eD system již odnesl titul HP partner roku 2018 či ocenění pro nejlepšího distributora Oki na Slovensku.

eD system je nejlepším distributorem periferií Canon na českém a slovenském trhuSpolečnost Canon uspořádala v golfovém resortu Kaskáda u Brna setkání s distributory spojené s předáváním cen. Nejlepším distributorem Canonu na českém i slovenském trhu v kategorii periferií byla opět jmenována společnost eD system.

Společnost eD system zdůraznila, že tým, který se o značku Canon stará, zaznamenává úspěchy dlouhodobě. Díky jeho práci se eD system stalo nejlepším distributorem Canon na českém i slovenském trhu v letech 2017, 2015 a 2014.

Mezi další úspěchy patří ocenění pro největšího distributora fotoproduktů Canon v České republice za rok 2013 či pro největšího distributora periferií Canon za rok 2017 v České republice i na Slovensku.

Pro eD system je to další ocenění za rok 2018. Na počátku ledna distributor získal podeváté titul HP partner roku za rok 2018. O dva týdny později zaznamenala úspěch také slovenská část eD, která se podesáté v řadě stala nejlepším distributorem Oki za rok 2018. 

Zdroj: eD system

Úvodní foto: eD system

Komentáře