eD system je nejlepším distributorem Canonu za rok 2019

Cenu pro nejlepšího distributora značky Canon v České republice a na Slovensku převzal z rukou zástupců Canonu produktový manažer Petr Cenov.

eD system je nejlepším distributorem Canonu za rok 2019Společnost eD system uvedla, že se jí podařilo znovu získat od společnosti Canon cenu pro nejlepšího distributora v České republice a na Slovensku. Předání ocenění proběhlo 30. 1. v prostorách golfového resortu Kaskáda.

Ze všech distributorů jsme získali nejhodnotnější ocenění – dosáhli jsme nejvyššího obratu v součtu pro ČR a SR. Hodnocené kategorie zahrnovaly oblast periferií, spotřebního materiálu a foto-video,“ vysvětlil úspěch produktový manažer Petr Cenov.

Právě Cenov a jeho kolega, taktéž produktový manažer, Slavo Medveď plaketu osobně převzali. Cenu jim za Canon předal Petr Kouba, partner manager distribution channel, a Martin Zeman, country lead CZ/SK.

Ocenění pro nejlepšího distributora v ČR a SR si hluboce vážíme a velké díky patří našim obchodním partnerům za perfektní spolupráci v minulém roce,“ doplnila Monika Matušková, marketingová specialistka eD system pro značku Canon.

Zdroj: eD system

Úvodní foto: eD system

Komentáře