eD system je exkluzivním distributorem komponentů značky Cooler Master

Nabídka eD systemu se rozšiřuje o počítačové skříně, zdroje, chladicí systémy a další počítačové komponenty z dílny Cooler Masteru. Výhradní distribuce platí pro český i slovenský trh.

eD system je exkluzivním distributorem komponentů značky Cooler MasterSpolečnost eD system oznámila, že se stala výhradním distributorem komponentů tchajwanské značky Cooler Master, jež se zaměřuje na výrobu vlastního počítačového hardwaru a OEM výrobu chladicích zařízení pro další vendory.

Zařazením této značky do distribuce jsme mohli velmi zajímavě rozšířit nabídku kvalitních počítačových komponent. Jedná se především o počítačové skříně, zdroje, chladiče včetně chladicích podložek a teplovodivých past,“ uvádí k dohodě produktový manažer značky Michal Útrata.

Dohoda platí od ledna 2020 a dává eD systemu exkluzivitu na portfolio interních komponentů a chladicích systémů. Nevztahuje se naopak na oblast počítačových periferií, která tvoří oddělenou část byznysu Cooler Masteru a jejím distributorem zůstává společnosti Diskus.

Zdroj: eD system, ChannelWorld

Úvodní foto: Cooler Master

Komentáře