eD system je distributorem značky any.cloud pro český a slovenský trh

Značka any.cloud poskytuje multicloudová řešení zaměřená na archivaci dat do cloudu a implementaci plánu automatické obnovy dat po havárii. Portfolio bude k dispozici pro české a slovenské spotřebitele od června 2019.

eD system je distributorem značky any.cloud pro český a slovenský trhDistributor eD system oznámil, že rozšířil své portfolio o multicloudové služby a do své nabídky nově zařadil cloudová řešení značky any.cloud. Pro české a slovenské spotřebitele budou k dispozici od začátku června 2019.

Jedná se o specialisty na zálohování do cloudu. Díky nové spolupráci tak můžeme našim zákazníkům pomoci rychle a jednoduše implementovat řešení, které ochrání jejich podnikání,“ vyjádřil se ke spolupráci Michal Jílek, produktový manažer.

Značka any.cloud zajišťuje business continuitu realizovanou prostřednictvím zálohy a archivace dat do cloudu a implementace plánu automatické obnovy dat po havárii. Na trhu působí od roku 1998 a poskytuje řešení více než 400 zákazníkům z celého světa.

Značka nabízí široké portfolio služeb. V průběhu roku se navíc chystá díky úzké spolupráci s Veem a IBM představit exkluzivní služby, které budou na světovém trhu naprosto jedinečné,“ upřesnil Jílek.

V současné době bych vyzdvihnul především ReVirt DraaS, řešení pro automatickou obnovu dat po havárii postavené na robustní technologii Veeam, a ReVirt 365, řešení pro zálohu dat Office 365,“ dodal.

Zdroj: eD system

Úvodní foto: © photon_photo - Fotolia.com

Komentáře