eD system je distributorem značky Antikamera v České republice a Polsku

Portfolio distributora se rozrostlo o deset barevných variant ochranných krytů na webkameru slovenské značky Antikamera. Produkty jsou vyrobené z tvarovatelného bioplastu, lze je tedy využít na různé modely notebooků.

eD system je distributorem značky Antikamera v České republice a PolskuSpolečnost eD system oznámila, že se v dubnu stala distributorem produktů značky Antikamera v České republice a Polsku. Nabídka distributora se tak rozrostla o ochranné kryty na webkameru.

Ochranné produkty jsou vyrobeny z tvarovatelného materiálu, využít je tak lze na různé modely notebooků. „Po namočení do teplé vody lze přizpůsobit tvar krytu, který po několika vteřinách po vytažení opět ztvrdne,“ vysvětluje Ivan Iľko ze značky Antikamera

Zákazníci mohou na eD Shopu vybírat z deseti barevných variant. K dispozici je i možnost využít tyto produkty jako reklamní předměty. „Je možné nechat si natisknout na kryty vlastní logo,“ říká Daniel Sojka, produktový manažer Antikamery v eD systemu.

Antikamera je slovenská značka, která má jako jednu z priorit podporu lokální ekonomiky. Proto celý proces výroby až po zabalení produktů probíhá právě na Slovensku. Produkty jsou navíc vyrobeny z ekologického materiálu – bioplastu.

Zdroj: eD system

Úvodní foto: eD system

Komentáře