eD system je distributorem tiskových pásek a etiket PrintLine

Distributor do svého portfolia zařadil přes 300 produktů z kategorie alternativního spotřebního materiálu pro tiskárny výrobců Brother, Dymo a Casio. Smlouva platí pro ČR, SR a Polsko.

eD system je distributorem tiskových pásek a etiket PrintLineSpolečnost eD system rozšířila nabídku o alternativní spotřební materiál pro tiskárny od české značky PrintLine. V distribuci má od března její pásky a etikety. Novinku distributor nabízí zákazníkům z České republiky, Slovenska i Polska.

eD system získal distribuci na sortiment alternativních pásek a etiket, které nabízí pro tiskárny výrobců Brother, Dymo a Casio. Celkem se jedná o více než 300 produktů, které bez problémů pokryjí narůstající poptávku po tomto sortimentu,“ uvedl ke spolupráci manažer z firmy PrintLine Milan Jaroš.

Jak doplnil, výroba jejich produktů je od počátku řízena dle certifikací ISO 9001 a ISO 14001, takže dopad výrobků na životní prostředí je minimální. Podle Jaroše splňují i přísné kvalitativní normy, které potvrzuje certifikát STMC.

Zákazníci u výrobce určitě ocení český původ a sklad v Brně. PrintLine má díky tomu dobrou skladovou dostupnost a rychlé termíny dodání,“ ocenil produktový manažer Martin Židek, který má značku v eD na starost.

Zdroj: eD system   

Úvodní foto: © photon_photo - Fotolia.com

Komentáře