eD system je distributorem SanDisku

Pro české i slovenské zákazníky tímto v e-shopu distributora přibyly desítky paměťových karet, flash disků a externích i interních SSD disků. Celkem jde o zhruba 200 nových produktů.

eD system je distributorem SanDiskuSpolečnost eD system ohlásila, že se stala oficiálním distributorem SanDisk, značky z portfolia firmy Western Digital. Rozšířila tak svoji e-shopovou nabídku zhruba dvě stovky paměťových karet, flash disků a externích i interních SSD disků.

Široké portfolio produktů SanDisk zahrnuje paměťové karty pro mobilní telefony a fotoaparáty formátu SD s kapacitou až 512 GB a microSD s kapacitou 400 GB a také karty typu Compact Flash,“ přiblížil nabídku produktový manažer Tomáš Zapletal.

V prodeji jsou dle distributora rovněž zařízení kompatibilní s produkty Apple, a to konkrétně externí disk iXpand Flash Drive nebo nabíječka pro iPhone s automatickým zálohováním obsahu telefonu iXpand Base.

Produktovým manažerem eD system pro značku SanDisk je výše citovaný Tomáš Zapletal. Kontakt na něj najdete v profilu distributora pro přihlášení do systému.

Zdroj: eD system

Úvodní foto: eD system

Komentáře