eD system je distributorem Blurams v České republice a na Slovensku

Distributor od března 2020 nabízí kompletní portfolio IP kamer značky Blurams. Nabídka by se měla v průběhu letošního roku ještě rozšířit například o chytré zvonky.

eD system je distributorem Blurams v České republice a na SlovenskuSpolečnost eD system oznámila, že se v březnu stala exkluzivním distributorem produktů Blurams v České republice a na Slovensku. Nabídka e-shopu distributora se tak rozrostla o další značku IP bezpečnostních kamer.

Distributor svým zákazníkům nabídne kompletní portfolio značky, jež zahrnuje šest modelů IP kamer – čtyři vnitřní a dvě venkovní. Produkty jsou určení pro zabezpečení domácností i menších a středních podniků.

Zařízení značky Blaurams disponují aplikací pro ovládání kamer, která je k dispozici v češtině pro platformy iOS a Android, funkcemi jako detekce obličeje, nepřetržité nahrávání na cloud či možnostmi kdykoli se k nahranému záznamu vrátit.

eD system dodává, že produktů této značky bude v průběhu roku 2020 ještě růst o další chytré produkty. „V srpnu například na český a slovenský trh dorazí novinka – chytré zvonky Smart Doorbell,“ naznačuje Lukáš Kosinský z firmy PayBill, lokálního zástupce společnosti Blurams.

Značku Blurams má v eD systemu na starosti produktový manažer Lukáš Keclík. Kontakt na něj naleznete v profilu distributora po přihlášení do systému.

Zdroj: eD system

Úvodní foto: © photon_photo - Fotolia.com

Komentáře