eD system doplňuje nabídku o projektory Casio s exkluzivní zobrazovací technologií

Nabídka značky Casio u distributora eD system se rozšířila o necelou dvacítku projektorů pro domácí i komerční využití, které se vyznačují hybridním zdrojem světla, jenž jim má dodat nadstandardní životnost i v nejnižší třídě.

eD system doplňuje nabídku o projektory Casio s exkluzivní zobrazovací technologiíDistributor eD system oznámil, že do svého portfolia zařadil osmnáct modelů projektorů značky Casio. Hlavním parametrem, který projektory Casio podle distributora odlišuje od konkurence, je zobrazovací technologie, která používá tzv. hybridní zdroj světla.

Casio je jediným výrobcem, který nabízí výhradně projektory se světlým zdrojem laser/LED s životností 20 tisíc hodin, a to i v nejnižší třídě projektorů,“ uvádí produktový manažer Milan Klobušiak, který má Casio v eD system na starosti.

Projektory jsou vhodné do kanceláře i na domácí použití a díky využití speciálního světelného zdroje jsou podle eD systém všechny modely schopny nabídnout nadstandardní záruky, které jen podtrhuje fakt, že výroba i vývoj probíhá přímo v Japonsku.

Kontakt na Milana Klobušiaka případně najdete v profilu distributora po přihlášení do systému.

Zdroj: eD system

Úvodní foto: eD system

Komentáře