eD system Czech získal do distribuce chytré hodinky MyKronoz

Poté, co eD system Czech nabídku švýcarského výrobce chytrých hodinek prezentoval na eD worldu, oznamuje získání autorizované distribuce.

eD system Czech získal do distribuce chytré hodinky MyKronozV říjnu 2014 se stal eD system Czech autorizovaným distributorem chytrých hodinek švýcarské značky MyKronoz, která se specializuje na nositelnou elektroniku. Společnost to oznámila v tiskové zprávě.

Značka MyKronoz byla založena teprve v roce 2012, od té doby však stihla uvést na trh několik řad chytrých hodinek s odlišným vzhledem a funkcemi: ZeBracelet, ZeWatch, ZeFit, ZeSplash a ZeNano.

 Uvedené chytré hodinky lze podle výrobce spárovat s jakýmkoliv zařízením s funkcí Bluetooth, a poté sledují denní aktivitu a spánek, umožňují zvednout, odmítnout nebo odpovědět na hovor, přečíst si zprávu nebo e-mail či poslouchat hudbu bez potřeby mít po ruce samotný smarphone. Řada ZeSplash je navíc voděodolná, takže je využitelná i při sportu.

Reselleři se hodinkami MyKronoz mohli blíže seznámit již na eD expo 2014. „Chytrá nositelná elektronika si buduje své místo ve světě IT obzvláště v poslední době, kdy je trendem vyrábět velké pětipalcové mobilní telefony. Právě ty nejsou pohodlné pro každodenní ovládání, a tak může být koupě chytrých hodinek vhodným řešením,“ uvedl eD system v oznámení.

Bližší informace poskytne produktový manažer Vojtěch Urban, jehož kontakty naleznete v profilu eD system Czech (pouze přihlášení uživatelé).Více se o produktech dočtete na oficiálních stránkách společnosti Kronoz.

Zdroj: eD system Czech

Úvodní foto: MyKronoz

Komentáře