eD system Czech získal distribuční kontrakt na značku Sweex

Od srpna 2014 jsou produkty značky Sweex zařazeny do portfolia společností eD system Czech, eD system Slovakia a eD system Poland.

eD system Czech získal distribuční kontrakt na značku SweexeD system novou distribuční smlouvou rozšířil svou nabídku o portfolio společnosti Sweex. Ta vyrábí počítačové periferie a příslušenství, jako jsou obaly na notebooky, klávesnice, sluchátka, čtečky karet a další.

Původně holandskou značku Sweex letos odkoupila společnost Nedis, švýcarský výrobce a distributor, který kompletně přepracoval firemní identitu a sortiment značky.

Byla provedena řada změn především v příslušenství pro smart media, notebooky a PC a v produktech z kategorie audio, video.

Sweex byl založen v roce 2002 a jeho produkty se prodávají ve více než 40 zemích světa, momentálně podle oznámení usiluje o vylepšení kvality a rozšíření výrobkového portfolia.

Sweex chce neustále příjemně překvapovat a bavit své zákazníky. Zároveň se však značka bude i nadále prezentovat typickými barevnými obaly, díky nimž je pro zákazníka snadno rozpoznatelná,“ uvádí eD system Czech v oficiálním oznámení nové distribuce.

Více informací o produktech naleznete na webu společnosti Sweex, nebo vám je sdělí produktoví manažeři Zdeněk Havel pro ČR (kontakt po přihlášení v profilu eD system Czech) a Michal Brusnický pro SR (kontakt v profilu eD system Slovakia).

Zdroj: eD system Czech

Úvodní foto: eD' system Czech, Sweex

Komentáře