eD system Czech zařadil do své nabídky mini PC a příslušenství značky Minix

Portfolio distributora se rozrostlo o patnáct produktů značky Minix zahrnujících kompaktní počítače s Windows a Androidem a řadu příslušenství. Novinky poslouží například jako domácí zábavní a multimediální centra.

eD system Czech zařadil do své nabídky mini PC a příslušenství značky MinixDistributor eD system Czech oznámil další novinky ve své nabídce. Jeho portfolio se rozšířilo o patnáct produktů značky Minix zahrnujícím nové mini PC a příslušenství k nim. Předností těchto počítačů jsou malé rozměry a nízká spotřeba. Zákazníci si navíc budou moci zvolit mezi variantami s Windows nebo Androidem.

Jde o cenově velmi zajímavou nabídku zařízení, které lze využít jako základní multimediální centrum pro přehrávání filmů a práci i zábavu na internetu,“ uvedl produktový manažer eD system Czech Jan Nábělek.

Mezi nově přidanými produkty je například model Minix Neo U9-H, který přináší přehrávání 4K videa, streamování v reálném čase, přístup k aplikacím jako jsou KODi, možnosti přehrávání médií přes USB port, internetové rádio a služby pro audio streaming, Skype, hry a další.

V nabídce přibylo také příslušenství, například bezdrátová klávesnice včetně touchpadu Minix Neo K1, gyroskopický ovladač s rozlišením pohybu v šesti osách Neo A2 Lite, bezdrátová sluchátka Minix NT-II nebo USB-C multiportový adaptér Mixin Neo C Mini.

Nové produkty jsou u distributora již dostupné. Kontakt na Jana Nábělka najdete v profilu distributora po přihlášení do systému.

Zdroj: eD system Czech

Úvodní foto: eD' system Czech

Komentáře