eD system Czech začal nabízet chytré telefony značky Meizu

V nabídce distributora přibyla nová značka mobilních zařízení a celkem sedm modelů dostupných v řadě barevných variant. Portfolio se má podle distributora postupně rozšiřovat o další modely.

eD system Czech začal nabízet chytré telefony značky MeizuSpolečnost eD system Czech svým partnerům nově nabízí portfolio chytrých telefonů čínské značky Meizu. V nabídce distributora se v první vlně objevilo celkem sedm modelů.

Současná nabídka od Meizu ale není konečná. Tento výrobce je v Číně velmi populární a postupně proniká na další trhy, a tak ani my nechceme zůstat pozadu a postupně budeme přidávat další modely,“ upozornil produktový manažer Petr Dospiva.

V nabídce „édéčka“ jsou momentálně k dispozici telefony M5 CZ, M5 Note, MX6 a Pro 6 které jsou zároveň dostupné dvou paměťových variantách. Všechny modely běží na Androidu a zákazníci si mohou vybrat z řady barevných variant.

Za pozornost podle distributora stojí zejména M5 Note s 5,5“ Full HD displejem vybaveným 2,5D zakřiveným sklem, které telefonu dodává prémiový nádech. Model naízí 4000mAh baterii, fotoaparát s 13Mpx rozlišením a podporu dvou SIM karet.

Kontakt na produktového manažera Petra Dospivu najdete v profilu distributora po přihlášení do systému.

Zdroj: eD system Czech

Úvodní foto: eD' system Czech

Komentáře