eD system Czech uvede 30. 6. 2014 novou podobu partnerského portálu

Portál eD Shop dostane novou grafiku a vylepšené funkce.

eD system Czech uvede 30. 6. 2014 novou podobu partnerského portáluSpolečnost eD system Czech spustí 30. června 2014 nový partnerský portál eD Shop. Cílem portálu je nabídnout komplexní služby a inovativní řešení zákazníkům společnosti. Portál má přinést řadu vylepšení, která urychlí a zpříjemní práci s ním.

Mezi nejvýznamnější změny bude patřit vylepšené ovládání a přehlednost související s kompletním přepracováním grafiky. Zásadní změnou budou i vylepšené popisy produktů, nabídka souvisejících služeb k produktům, doporučené produkty v kategoriích a lepší prezentace výhodné nabídky.

Klienti mohou podle vyjádření společnosti eD system Czech počítat i s vylepšeným vyhledáváním, správou vícenásobných košíků a nabídek nebo možností sdílet a spolupracovat na nabídkách se specialisty distributora v oblasti nákupu a prodeje.

Nový eD Shop bude mít mobilní verzi pro tablety a chytré telefony.

Nový portál pro partnery eD Shop je jen začátkem. Další paralelně běžící projekty zaměřené na zlepšení interních procesů a systémů, spolu s novými výkonnými servery, pak přinesou ještě před hlavní sezónou další hmatatelná zlepšení pro naše klienty,” uvedl Michal Pavlorek, e-business manažer společnosti.

Zdroj: eD system Czech

Úvodní foto: eD' system Czech

Komentáře