eD system Czech spouští personalizovanou verzi svého eD Shopu

Společnost do svého eD Shopu implementovala sadu funkcionalit Maya, která se má postarat o personalizaci a zvýšení spokojenosti zákazníka při nákupu.

eD system Czech spouští personalizovanou verzi svého eD ShopuDistributor eD system Czech spouští novou verzi svého B2B e-shopu. Sada funkcionalit Maya pracuje s technologií sledování a vyhodnocování nákupního chování zákazníků, čímž přispívá k lepšímu zacílení komunikace a ve výsledku má výrazně zvyšovat spokojenost zákazníka při nákupu.

Maya dokáže zákazníkovi nabízet zboží podle jeho zájmu. Využívá k tomu zákazníkovy oblíbené kategorie, znalost jeho nákupního chování a informace o tom, co si zákazník prohlížel minule. Umí doporučit nejrelevantnější zboží nebo upozornit na zajímavé produkty, které nakoupili zákazníci s podobnými zájmy.

Díky sadě funkcionalit Maya jsme schopni poskytovat cílené informace a personalizovaný obsah jednotlivým zákazníkům, a to i se stále se rozšiřující nabídkou našich produktů a služeb. Jinými slovy, i když neustále rosteme, budeme poskytovat informace jako specialista pro každého zákazníka“ uvedl e-business manager společnosti eD system Michal Pavlorek.

Maya pracuje na principu sběru dat o komplexním chování návštěvníků na daném webu (reakce na e-mailové newslettery, historie nákupů či komunikace), jejich vyhodnocování a následném rozdělení uživatelů do segmentů.

Pro každý segment pak systém využívá personalizovanou distribuci sdělení a obsahu skrze širokou škálu komunikačních kanálů, jako např. e-mail, dynamicky upravený obsah webu nebo přímá komunikace přes telefon.

Zdroj: eD system Czech

Úvodní foto: (c) Jakub Jirsák - Fotolia.com

Komentáře