eD system Czech spouští novou službu financování pro své partnery

Reselleři a systémoví integrátoři si prostřednictvím služby mohou půjčit na projekty s hodnotou minimálně 400 000 Kč. Distributor slibuje příznivé úrokové sazby a flexibilní nastavení splátek.

eD system Czech spouští novou službu financování pro své partneryDistributor eD system Czech spouští eD Financing, novou službu financování pro své zákazníky. Služba má pomoci s finančními toky resellerů a systémových integrátorů. Financování může zahrnovat služby, hardware, software a náklady přechodové fáze realizované dodavateli informačních systémů.

eD Financing podle distributora nabízí příznivé úrokové sazby a flexibilní nastavení splátek na míru. Financovat je možné projekty s minimální hodnotou 400 000 Kč, a to prostřednictvím finančního či operativního leasingu, splátkového prodeje nebo úvěru po dobu 12 až 60 měsíců s navýšením od 2,24 %.

Na webových stránkách eD system Czech je k dispozici i online kalkulačka, která umožňuje rychlé a snadné vypočítání splátek. Za poskytnutí financování nejsou požadované žádné poplatky za uzavření smlouvy nebo pojištění HW.

eD system Czech si pro službu eD Financing vybralo divizi IBM Global Financing společnosti IBM. Podrobnější informace naleznete na stránkách edsystem.cz/edfinancing.

Zdroj: eD system Czech

Úvodní foto: eD' system Czech

Komentáře