eD system Czech se stal autorizovaným distributorem Steel Series

Broadliner, společnost eD system Czech, rozšiřuje gamingový sortiment. Podepsala smlouvu o autorizované distribuci se společností Steel Series.

eD system Czech se stal autorizovaným distributorem Steel SeriesNovým kontraktem rozšíří eD system Czech své portfolio o herní audio příslušenství, myši, podložky, klávesnice, gamepady a další příslušenství.

Dánská společnost Steel Series působí na trhu herních periferií od svého vzniku v roce 2001. Soustředí se především na výkon a kvalitu herního vybavení, které má zaujmout jak začátečníky, tak profesionální hráče.

V nabídce výrobce jsou i řady příslušenství věnované designově jednotlivým hrám – např. Call Of Duty: Black Ops II, Counter Strike: Global Offensice, Diablo III či Dota 2 a dalším.

Steel Series původně vznikl jako malá firma o dvou zakladatelích, kteří se snažili vyplnit mezeru na trhu, během pár let se však vypracoval mezi přední výrobce herních zařízení a má pobočky v Severní Americe, Evropě i Asii, uvádí eD system v oznímení.

Steel Series se snaží část svých zisků vracet zpět do komunity hráčů prostřednictvím podpory herních turnajů, jako jsou Iron Lady nebo King of the Hill.

Více informací naleznete na webu společnosti www.steelseries.com. Produktovým manažerem značky v ČR je Zdeněk Havel. Kontakty na něj naleznou přihlášení uživatelů v profilu eD system Czech. Na Slovensku je produktovým manažerem Peter Miko.

Zdroj: eD system Czech, ChannelWorld

Úvodní foto: eD system Czech, Steel Series

Komentáře